Neuvěřitelné! Gottovou nahradil Kraus!

Manželka nestárnoucího Slavíka Karla Gotta Ivana, která se už řadu měsíců snaží stát moderátorkou, ztratila hlas a nemůže odmoderovat dnešní VIP Zprávy! Její neprofesionalita, kdy si v autě pustila klimatizaci i když od svého muže moc dobře ví, že právě klimatizace je největším nebezpečím hlasivek, zkomplikovala situaci na Primě. A nakonec za ni dnes musí zaskočit reportér Tomáš Kraus.


Úmorná vedra se podepsala na zdraví moderátorky VIP Zpráv Ivany Gottové. Při neopatrném používání klimatizace se tak vážně nachladila, že ztratila hlas a dnes nemůže vysílat. Znát to bylo už při jejím včerejším vysílání, kdy znatelně chraptila, což vyvolalo vlnu nespokojených diváků a kritiku Primy za neprofesionalitu, že nedokázala špatně artikujující Gottovou vyměnit už včera. „Ivanka musí dodržet hlasový klid alespoň dnes, uvidíme jak na tom bude zítra,“ upřesnila celou situaci šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová.


Gottovy úspěšnější kolegyně Laďka Něrgešová a Mahulena Bočanová odcestovaly, proto dnes večer bude VIP Zprávy na Primě mimořádně moderovat reportér Tomáš Kraus, kterého už diváci velmi dobře znají. „Tomáš rád pomůže, ale jen dočasně, protože o něj jako o reportéra nemůžeme přijít. S týmem současných moderátorek jsme navíc naprosto spokojeni,“ dodala Jitka Obzinová. Jak Krausovi moderování půjde uvidíte už dnes večer ve VIP Zprávách na Primě od 19.55hodin.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353