Neuvěříte s jakou kočkou si užíval Patrik Hezucký dovolenou!

Moderátor, který se brzy vrátí po dovolené zpátky do Ranní show Evropy 2, si letos užíval prázdniny v Chorvatsku se svoji přítelkyní Nikolou a kamarády. A pozor, Nikola je vážně kus!


Pro Patrika s Nikolou to rozhodně nebyla první společná dovolená. Jsou spolu 3 roky a vypadají stále jako čerstvě zamilovaný pár. Chvíle odpočinku si už užívali na Seychelách, v Římě, v Provence a nevynechali ani oblíbenou Vídeň.


Letos přišlo na řadu Chorvatsko. Pokud si myslíte, že šlo o plážovou válečku, tak jste na omylu. Dvanáct dní zažili na překrásné plachetnici, z které se potápěli a podnikli mnoho výletů. „Ta loď byla úžasná. Naštěstí netrpím mořskou nemocí, takže jsme si tuhle dovču pořádně užili,“ dodává moderátor Evropy 2.


Patrik Hezucký se vrací zpět do éteru Ranní show po prázdninové pauze v pondělí 1. září 2014, stejně jako jeho kolegové Leoš Mareš a Markéta Ježková.

Foto: Evropa 2


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353