Neteř Jaromíra Jágra o jeho oblékání: Má svůj styl, ale trendy nesleduje

Moderátor Jan Kraus představil ve své televizní show módní blogerku Pavlínu Jágrovou, autorku velmi úspěšného blogu, který denně navštěvuje osm až deset tisíc lidí. „Zároveň jste neteří hokejisty Jágra,“ upřesnil kvůli divákům moderátor. Jana Krause hned na začátek zajímalo, jestli je mezi Pavlínou a dalšími módními blogerkami rivalita. „Ne, my jsme kamarádky, chodíme spolu na kafe,“ upřesnila Pavlína. „To říkají modelky taky, ale je to jinak,“ dodal sarkasticky moderátor.


Pavlína popisovala, že na svůj blog dává každý den fotografie svého outfitu, aby bylo vidět, co má zrovna na sobě, a následně to na blogu popisuje. „Na tom blogu by mělo taky být oblečení na večer. A taky spodní prádlo, ne?“ navrhl moderátor. „To byste viděla, kolik by vám přibylo návštěv,“ zdůraznil. „Prosím vás, kdy skončí ten trend kalhot s rozkrokem u země? Já si vždycky myslím, že je někdo nemocný a on je jen oblečený takzvaně trendy,“ postěžoval si Kraus. Pavlína upřesnila, že zrovna toto žádný trend není.


Ujistila také moderátora, který se vyptával, kdy skončí trend sandálů, že sandály rovněž žádným trendem nejsou. „Co bude v trendu v doplňcích?“ chtěl vědět moderátor. „Výrazný náhrdelník a náušnice,“ vysvětlila. Moderátora zajímalo, co je letos úplně mimo trend. „Já třeba nesnáším bílé kozačky. A mimo trend jsou určitě třeba i ty sandály, které jste zmiňoval,“ informovala Pavlína.


A Jana Krause zajímalo, jak hodnotí styl svého strýčka, Jaromíra Jágra. „Má svůj styl. Ale trendy asi moc nesleduje. Občas se podívá na můj blog, zhodnotí, co mi sluší a co ne,“ vyprávěla Pavlína. Popsala, že nemá ambice psát o módě do časopisu, že jí vyhovuje styl blogu, který je interaktivní. „Co strýček? Ten by se nějak nezapojil do vašeho podnikání?“ zeptal se moderátor, když Pavlína prozradila, že by se jednou chtěla blogem živit. „Tak by mohl navrhnout třeba kulicha, ne? Jágr kulich, to by frčelo. Nebo by se mohl vyfotit s nějakou sukní, jak se směje,“ navrhoval moderátor.
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání režisér Juraj Jakubisko, zpěvačka Marta Töpferová a blogerka Pavlína Jágrová. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 24. května večer na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353