Neopatrnou DJ Luccu okradli na Ibize!

Čtyřiatřicetiletá DJ Lucca si zahrála na velkolepé party na Ibize. Do proslulého music clubu Space ji již po několikáté pozval jeden z nejlepších světových DJs Carl Cox. Nezapomenutelný zážitek ale půvabné blondýnce zkazil fakt, že jí tam někdo ukradl tašku s věcmi. Kromě nepříjemné zkušenosti s místními zloději stihla dýdžejka na slunném ostrově nafotit i kolekci sexy oblečení jeden český music club jehož je tváří.

„V restauraci, ve které probíhala jedna z tanečních party, jsem si nechala za djským pultem schovanou tašku se všemi osobními věcmi a šla jsem se koupat. Když jsem se po půl hodině vrátila, taška byla pryč. Nejhorší na tom bylo, že jsem v ní měla schovanou kameru, na které byla natočena všechna moje dosavadní vystoupení na Ibize, ze kterých jsem chtěla sestříhat video,“ povzdechla si neopatrná DJ Lucca. Naštěstí se jí podařilo za odcizený přístroj narychlo obstarat náhradu. „Nakonec jsme sehnali tři roky starou kameru. Točit na ni byl sice boj, ale vše jsem nakonec zvládla,“ dodala Lucca.

Foto: Original Communications


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353