Největšími favority StarDance na vítězství jsou Jan Cina a Tomáš Verner

Jedenáctý ročník taneční soutěže StarDance odstartovali moderátoři Tereza Kostková s Markem Ebenem v sobotu večer na ČT 1 a nová desítka známých osobností už začali před porotci a televizními diváky zúročovat hodiny tvrdého tréninku. Bookmakeři Fortuny věří především herci Janu Cinovi, který do soutěže vstupuje v kursu 2,6:1, své zkušenosti s tancem na ledě pak jistě využije bývalý krasobruslařský mistr Evropy Tomáš Verner (6:1). Z žen má podle aktuálních kursů největší šance farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (8:1).

Samotní sázkaři se na největším favoritovi s bookmakery shodují, na výhru Ciny jde v tuto chvíli přesvědčivých 65 procent sázek. Pomyslné druhé místo ale zaujímá Martina Viktorie Kopecká s 15 procenty, třetí příčku drží Tomáš Verner s 10 procenty.

„Sobotní večery budou po čase opět patřit celebritám a jejich tanečnímu snažení. Okruh favoritů je tentokrát poměrně úzký a zdá se, že delší konec provazu drží v rukách spíše muži. Jan Cina patří do skupiny mladých, mimořádně talentovaných herců, o pohybovém nadání a citu pro tanec v případě Tomáše Vernera také netřeba pochybovat. Oba patří do kategorie skromných slušňáků, ve prospěch prvně jmenovaného nicméně hovoří zkušenosti s podobným formátem i to, že s ním pravděpodobně bude o trochu větší legrace,“ říká expert sázkové kanceláře Fortuna Roman Kovařík.

Soutěž vedle poroty svými hlasy ovlivňují i televizní diváci a z tohoto hlediska mají obvykle určitou výhodu populární herci a zpěváci. Sympatiím by se díky tomu mohla těšit třeba Marika Šoposká (10:1), kterou diváci potkávají v Ordinaci nebo zpěvák Mirai Navrátil (12:1).

Do skupiny těch, kteří mohou spíše překvapit, patří jako obvykle vyšší váhové kategorie a zkušenější ročníky. Pavel Trávníček je sice idolem dívčích srdcí už padesát let, ale nejlepší tanec svého života předvedl s Helenou Růžičkovou v Popelce. Zdeněk Godla určitě ukáže cit pro rytmus a zazáří v živočišných tancích, v těch ostatních ale bude mít co dělat, aby vše udýchal. Na druhé straně i atletická průprava se může vymstít tenistce Andree Sestini Hlaváčkové. Zbavit se některých pohybových návyků není jednoduché, což v případě tanečnic platí dvojnásob,“ doplňuje Kovařík.

Náročný program tanečníků se může projevovat i na jejich únavě a zdraví. Farářka Martina Viktorie Kopecká se už nechala slyšet, že kvůli puchýřům trpí její nohy. Své by v tomto směru mohli vyprávět třeba Richard Genzer, Gabriela Koukalová nebo Ondřej Ládek, bude tak zajímavé sledovat, jak se celebrity poperou i s těmito záludnostmi soutěže.

 

Výběr z kursové nabídky:

StarDance 2021 – vítězná celebrita

Vítěz:                                                   kurs:

Cina J. / Mašková A.                          2.60

Verner T. / Coufalová K.                    6.00

Kopecká M. V. / Dědík M.                 8.00

Sestini Hlaváčková A. / Necpál M.     10.00

Šoposká M. / Ondráček R.                  10.00

Navrátil M. / Návorková L. N.            12.00

Babčáková S. / Prágr M.                     15.00

Černochová T. / Vodička D.               15.00

Trávníček P. / Lálová V.                     15.00

Godla Z. / Prucková T.                       25.00

 

Foto: Česká televize

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353