Nejkrásnější česká dýdžejka Lucca nahá!

Nejkrásnější česká dýdžejka Lucca ještě nedávno tvrdila, že některé partie svého těla už odhalí jen před partnerem. Během focení kampaně nově vznikajícího luxusního music klubu v Plzni se ale atmosféra rozjela natolik, že nakonec vznikla zřejmě nejodvážnější série fotografií, kterou kdy dýdžejka nafotila!


Kampaň pro nový plzeňský klub Pantheon, který bude slavnostně otevřen letos v září, nafotil Jan Tůma. Vedle Andrey Verešové je tak dýdžejka Lucca další z tváří, které klub reprezentují. Lucca se také sama podílela na tvorbě speciální limitované kolekce oblečení, která pod značkou klubu vznikla. „Jedná se o unikátní kampaň, která propojuje hudbu a módu, to mě na tom baví,“ popisuje Lucca.


Partnerka hudebníka Michala Dvořáka (ex-Lucie) se může právem pyšnit titulem nejznámější česká dýdžejka. Je uznávaná nejenom v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Vystupuje v těch nejprestižnějších klubech a je pravidelným hostem rezidentní noci nejúspěšnějšího světového dýdžeje Carla Coxe v klubu Space na Ibize. Na nejodvážnějších snímcích zakrývá tělo krásné dýdžejky pouze diskokoule, přesto však celá kolekce působí velmi elegantním a exkluzivním dojmem.


V oblečení z kolekce Pantheon, jejíž část byla vyrobena přímo dýdžejce na míru, vystoupí také pří velkolepém otevření klubu v Plzni. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu. Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Foto: Jan Tůma


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353