Natálie Halouzková odhodila stud i oblečení

Zhrzená žena dokáže všechno a nejlépe jí jde pomsta. Obzvláště v tom případě, když vám kamarádka přebere kluka. Natálie Halouzková coby puberťačka Aneta tak pěkně zamotá hlavu Janu Komínkovi (Márty) a Berenika Suchánková (Pavlína) z toho bude hezky lapat po dechu.

KR 12

Vezměte kamaráda, který je po ruce, nafoťte s ním pár svůdných fotek nebo se nechte namalovat jako Kate Winslet v Titaniku a pomsta je na světě. Přesně tak to totiž udělala Aneta Vymešová v seriálu Krejzovi, když chtěla své kamarádce Pavlíně naservírovat sladkou pomstu. Co scénáristé napsali, to mladá herečka Natálie Halouzková musela zahrát. „Vzhledem k tomu, že už v šestém díle jsem měla malinko peprnější scénu, tak tohle natáčení už nebylo tak stresující,“ popisuje Natálie svoje scény, které odehrála jen ve spodním prádle.

KR 15

„V klidu jsem ale rozhodně nebyla. Nejvíc nervózní jsem byla ten den, kdy se to mělo natáčet. Tedy těsně před tím, ale pak když jsem přišla na plac a měla jasně daný úkol, nervozita zmizela. Nebyl na ni čas.“ Přesto ale v naprostém klidu seriálová Aneta nebyla. Přeci jen, když máte před celým štábem pochodovat jen v prádle, není to zrovna komfortní natáčení.

„Myslím, že málokterá holka v mém věku by se cítila naprosto v pohodě před celým štábem. Musím ale říct, že všichni byli moc milí a dělali svou práci perfektně. Navíc, já mám svoje tělo ráda, i když nejsem prototyp hubené modelky,“ líčí svoji prozatím nejzajímavější scénu herečka a dodává, že takový typ scén určitě nepatří k jejím oblíbeným. „Samozřejmě jsem se na začátku styděla, ale pak už na to není čas. Musíte to co nejlépe a nejrychleji natočit. Ve finále to nejhůř snášel asi můj přítel,“ dodává s lehkým úsměvem.

A jak na scénu, kde Natálie Halouzková toho na sobě moc nemá a navíc je sama zavřená v kutlochu s Janem Komínkem, zareaguje seriálová maminka Vanda Hybnerová? To se dozvíte na Primě v seriálu Krejzovi.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353