Na titulní straně prosincového Playboye je Sharlota

Právě vychází listopadový Playboy, na jehož titulní straně pózuje rapperka a zpěvačka Sharlota. Do širšího povědomí se dostala díky albu Sextape z roku 2020. V letošním roce také debutovala ve filmu – v roli striptérky ve snímku Ubal a zmiz. V obnovené anketě Česky slavík je jedinou ženou mezi nominovanymi v kategorii Hip hop & Rap.

Pro Playboy nafotila smyslné a zároveň provokující snímky v luxusním spodním prádle značky Provoque. Pictorial reflektuje její přerod z dívky v ženu. Končí jedna etapa jejího života a chystá se na novou. Je totiž zasnoubená a těší na svatbu a založení rodiny. Zbožňuje lilie, propadla CrossFitu – i proto má tak fit figuru. „Momentálně je to rok, kdy opravdu třikrát týdně chodím cvičit. I přesto, že mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla, jsem v naprosté kondici a mé tělo vypadá nejlíp jako nikdy předtím,“ říká Sharlota a dodává: „Playboy byl vždycky moje ikona. Nabídka pózovat na titulní straně mě opravdu potěšila.“

Ulítává na tetování. Tvrdí, že tetováním zakrývá nedokonalosti svého těla. Při pohledu na pictorial však není jasné, o jakých nedokonalostech vlastně mluví. Přesvědčte se sami! Titulní stranu a pictorial nafotila fotografka Anna Koniaeva.

Prosincové vydání dále nabízí velký rozhovor s Radimem Paříkem, který říká, že kompromis není alternativa, ale lenost. Na 20 otázek odpovídá Ondřej Šimetka – lékař a politik, který chtěl pomáhat pacientům v rozvojových zemích už během studií.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Listopadové číslo Playboye je v prodeji od 18. listopadu 2021.

Foto: Playboy / Anna Koniaeva

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353