Na titulní straně listopadového Playboye bude zase Playmate Kristýna Táborská

Právě vychází listopadový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Playmate Kristýna Táborská. Kristýna není v Playboyi novou tváří. Naposled se jako Playmate objevila na titulu v roce 2013. Od té doby se v jejím životě mnohé změnilo. Narodili se jí dva synové a vypadá líp než kdykoliv předtím. Ne nadarmo má přezdívku poklad z Hot Peppers, kde kdysi působila jako servírka.

Z nabídky nafotit sexy pictorial, ve kterém bude v podstatě oblečená jen do »zlatých pásků«, byla nadšená. „Nabídka na focení mě překvapila a zároveň jsem měla radost,“ řekla Kristýna. A když jsme jí představili koncept focení v exteriérech uzavřeného lomu nedaleko Prahy s karavanem v americkém stylu, byla ruka v rukávě. „Když jsem uviděla lom, jen jsem vydechla wow, to je neskutečné místo. Má své kouzlo a myslím, že se neuvěřitelně hodí k našemu konceptu,“ dodala Kristýna. Focení začalo za časného rána, kdy v lomu bylo chladno, ale už za několik hodin se tento jedinečný prostor proměnil v exkluzivní místo pro focení. Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že Kristýniny křivky jsou zkrátka dokonalé. Titulní stranu a pictorial nafotila renomovaná fotografka Alžběta Jungrová.

Listopadové vydání dále nabízí velký rozhovor s Vítem Šubrtem, který říká, že největší riziko je nepřijímat žádné riziko. Na 20 otázek odpovídá záchranář zdravotnické záchranné služby a vedoucí katedry záchranářství a radiologie Fakulty zdravotnických studií Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Patrik Christian Cmorej. V rubrice téma se čtenáři dočtou o kvantové psychologii.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Listopadové číslo Playboye je v prodeji od 21. října 2021.

 

Více infa: www.playboy.cz

 

Foto: Playboy

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353