Na Světě knihy pokřtí Svěrák novou audioknihu a Hrzánová s Anetou převezmou zlatou desku

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha vstupuje do jubilejního 25. ročníku. Od 9. do 12. května 2019 přivítá příznivce literatury na Výstavišti Praha v Holešovicích v Průmyslovém paláci. Stánek Supraphonu naleznete v levém křídle pod číslem L 109.  Veletrh Svět knihy Praha je ideálním místem, kde se seznámíte s novou literární tvorbou a již několik let organizátoři nezapomínají ani na audioknihy.

ZdenekSverak_Supraphon_photo-MartinKubica

Návštěvnickou atraktivitu zvyšuje i bohatý doprovodný program – do nějž i letos přispěje vydavatelství Supraphon. V Sále audioknih se ve čtvrtek bude křtít nová audiokniha Zdeňka Svěráka Strážce nádrže, ale také se zde v sobotu uskuteční předání zlaté desky Barboře Hrzánové a Anetě Langerové za audioknihu Pane Bůh, tady Anna. Děti může potěšit setkání s herci, kteří načetli své nejoblíbenější pohádky do Pohádkovníku.

PROGRAM SUPRAPHONU V SÁLE AUDIOKNIH (levé křídlo Průmyslového paláce):

čtvrtek 9. 5. 2019 od 15:00 hodin:

SETKÁNÍ SE ZDEŇKEM SVĚRÁKEM A JEHO NOVOU AUDIOKNIHOU STRÁŽCE NÁDRŽE

Křest audioknihy Strážce nádrže, kterou skvěle načetl její autor Zdeněk Svěrák. Součástí akce bude autogramiáda.

Vaclav Jilek _photo-Kaderabek-Lukas_2019

sobota 11. 5. 2019 od 13:00 hodin:

ZLATÁ DESKA PRO BARBORU HRZÁNOVOU A ANETU LANGEROVOU ZA AUDIOKNIHU PANE BŮH, TADY ANNA

Jedna z nejprodávanějších audioknih loňského roku bude oceněna Zlatou deskou Supraphonu za účasti obou protagonistek a renomované režisérky Hany Kofránkové.

sobota 11. 5. 2019 od 13:30 hodin:

KŘEST AUDIOKNIHY POHÁDKOVNÍK

Novinka určená dětem i jejich unaveným rodičům obsahuje pohádky v podání hereckých hvězd: Ani Geislerové, Barbory Polákové, Patrika Děrgela, Václava Jílka, Jiřího Suchého z Tábora a Jakuba Prachaře. Součástí akce bude setkání s několika hereckými osobnostmi, které se zúčastnily nahrávání audioknihy.

Supraphon_SvetKnihy2019_A2 Barbora-Hrzanova_Aneta-Langerova_photoLukasKaderabek

Foto: Supraphon / Martin Kubica, Lukáš Kadeřábek


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353