Na Nova Lady bude ordinovat zbrusu nový lékařský tým! Na obrazovky totiž míří seriál Nemocnice New Amsterdam

Televizní stanice Nova Lady si pro své divačky připravila dárek jen pár dní před Vánoci. Už ve středu 22. prosince na Nova Lady odstartuje jeden z nejsledovanějších seriálů z lékařského prostředí poslední doby Nemocnice New Amsterdam.

Po diváckém úspěchu seriálu Dobrý doktor nasazuje televizní stanice Nova Lady další premiérový seriál z lékařského prostředí, velmi úspěšný americký formát Nemocnice New Amsterdam. V tomto seriálu, který patří k těm nejsledovanějším z lékařského prostředí vůbec, budeme svědky toho, jak lékaři bojují o životy pacientů na sále i na pohotovosti. Diváky čeká mnoho emotivních okamžiků, překvapivých zvratů a také nejrůznější osobní příběhy. V každém díle sledujeme osudy vždy několika konkrétních pacientů, ale i soukromý život samotných lékařů včetně nového charismatického ředitele doktora Maxe Goodwina (Ryan Eggold). Ten řeší totiž hned dvě zásadní, osudové linie svého života – jak narovnat vztah s těhotnou manželkou Georgií a jak se vyrovnat s diagnózou zákeřné nemoci, které sám čelí.

Seriál je inspirován knihou Dvanáct pacientů: Život a smrt v nemocnici Bellevue, kterou napsal MUDr. Eric Manheim na základě svého patnáctiletého působení ve funkci ředitele nemocnice. V hlavní roli doktora Maxe Goodwina se představí okouzlující americký herec Ryan James Eggold, kterého diváci znají především z krimiseriálu Černá listina.

Nový seriál z lékařského prostředí Nemocnice New Amsterdam na Nova Lady od středy 22. prosince ve 21:20 hodin.

Foto: TV Nova