Muzikálová zpěvačka Alžbeta Bartošová se vystavuje na Krétě

Šestadvacetiletá muzikálová zpěvačka Alžbeta Bartošová si letos svou dovolenou musela naplánovat s velkým časovým předstihem, a to proto, že byla pozvána do Řecka na svatbu svého kamaráda a kolegy z Divadla Broadway Josefa Vágnera, se kterým účinkuje v muzikálech Kleopatra a Muž se železnou maskou.

F768C5E4-E72A-4C0A-BAFA-C1F209E8EB9D

Svatba byla krásná, na pláži to mělo takovou kouzelnou atmosféru, i slza mi ukápla. Jsem ráda, že nás Pepa pozval a moc jsme si to užili, dokonce jsem si na svatbě i zazpívala,“ prozradila nám Alžbeta.

Standa 4

S mým přítelem Lubošem jsme si naplánovali pobyt na Krétě na jedenáct dní, týden jsme strávili v Mirtosu, kde se uskutečnila svatba a abychom navštívili více míst, tak nyní přejíždíme ještě na čtyři dny do jedné vesničky k Rethymnu,“ sdělila nám Bartošová.

E0D7AC18-16D1-45E0-80F6-9469ADA3E41E

Půjčili jsme si auto na celý pobyt, a tak podnikáme různé výlety po řeckých památkách, navštěvujeme řecké taverny, popíjíme ouzo a také jsem si oblíbila rakii,“ dodala zpěvačka. Zeptali jsme se také, jak se Alžbeta stará o svou postavu? Chodím pravidelně cvičit, úplně jsem tomu propadla, chodím s kamarádkou a moc mě to baví,“ dodala Alžbeta Bartošová.

Foto: Archiv Alžbety Bartošové


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353