Monika Absolonová: Jsem svině, která vydírá svého bývalého!

Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným! Zahraje si bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka (Jan Šťastný). „Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu,“ prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová.


Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným. Výsledkem bylo, že ho nadřízený z ústavu vyhodil a Volejníková se se Ctiradem rozvedla, protože co s chlapem bez peněz a budoucnosti!
Volejníková si velmi rychle našla nového přítele a ze Ctirada drsným způsobem vymáhá alimenty. Ctirad jí odevzdává skoro celý svůj učitelský plat. Když nezaplatí, nesmí vidět své děti, které bezmezně miluje. Kdesi v hloubi duše ale Ctirad nepřestal svou bývalou ženu mít rád a ve slabých chvilkách přiznává, že by se k ní rád vrátil. Zdá se však, že k tomu nikdy nedojde, protože Ctirad je beznadějně švorc.
„Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemnej chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím,“ usmívá se Monika. A jak bude slavit zpěvačka a nyní i herečka Valentýn mimo televizní kamery? „Letošní svátek zamilovaných bude velkolepý. Čeká mě premiéra novéhomuzikálu,“ dodává Monika Absolonová.

Nahlédněte do scénáře:
Hádky Volejníka a Volejníkové
VOLEJNÍKOVÁ:
Nemůžu pracovat. Jsem z něj naprosto rozhozená. A taky mám únavovej syndrom. Těžkej…
CTIRAD
Mohl bych aspoň vidět děti a dát jim pusu?
VOLEJNÍKOVÁ
Ne, nemohl! Až doneseš prachy, tak si je můžeš pusinkovat od rána do večera. Jinak ne.
CTIRAD
A kde mám ty peníze vzít? Vybral jsem ti z účtu celou výplatu!
VOLEJNÍKOVÁ
Ty máš tady dvě vysoký a tři tituly! Tak to nějak vymysli!
VOLEJNÍKOVÁ
Hmm. To čumím. Už jsem chtěla psát na sociálku. To je dobře, že jsi takhle při penězích. Mý výdaje jdou strmě nahoru.
CTIRAD
Mohl bych dál? Chtěl bych vidět děti.
VOLEJNÍKOVÁ
Klidně pojď. Máš zaplaceno, tak si je užij… A můžeš je odvést i do školky, jestli máš zájem. Ráda se ještě prospím, když už jsi mě takhle brzo vzbudil.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353