Moderátorka Petra Svoboda s dcerou Ráchel vyrazila do kina

Do tuzemských kin přichází nový akční sci-fi thriller s názvem Rampage Ničitelé, kde v hlavní roli září oblíbený herec Dwayne Johnson. Obdivovat odvahu a svaly hlavního hrdiny přišla na slavnostní premiéru filmu, která se konala v kině IMAX, moderátorka Petra Svoboda, a to ruku v ruce se svoji krásnou dcerkou Ráchel, herečka Anna Kadeřávková, nebo zpěvák Jan Kopečný.

Petra Svoboda

Nový snímek Rampage Ničitelé vypráví příběh o přátelství mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem. Nezdařený genetický experiment však změní tohoto mírného lidoopa spolu s dalšími zvířaty v obrovské zuřící monstrum. A tak začíná boj o životy nevinných obyvatel města, ale i o život jinak přátelského gorilího samce George.

Jan Kopečný

Slavností premiéra tohoto filmu proběhla v kině IMAX ve formátu 3D, a tak si všichni návštěvníci užili tuto velkolepou podívanou, plnou dokonalých efektů opravdu na maximum. Mezi hosty na sebe strhly vlnu pozornosti dvě nádherné blondýnky, a to moderátorka Petra Svoboda s dcerou Ráchel, ze které je již velká slečna a své známé mamince se podobá čím dál více. Ráchel také v nedávném rozhovoru přiznala, že by ráda jednou šla ve šlépějích Petry a stala se moderátorkou. Obdivovat nesmrtelného hlavního hrdinu přišla také zpěvák Jan Kopečný s přáteli. Jarní rande v kině si dal také mladý sympatický pár, který tvoří herečka Anna Kadeřávková a moderátor Johan Mádr.

Anna Kadeřávková a Johan Mádr

Nový film Rampage Ničitelé můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, IMAX, Dolby Atmos a VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353