Moderátorka Parmová prozradila tajemství kočárku

Bez kočárku ani ránu! Moderátorce Primy Sandře Parmové se blíží konec šestinedělí a s malou Emily jsou proto už hodně venku. Kdykoliv vyrazí, je to vždy v jejím tmavě šedém kočáře. Teď prozradila detaily jeho vybavení a také cenu.

IMG_0804

„Už na začátku jsem si dala limit při pořizování kočárku a to maximálně třicet tisíc se vším všudy,“ prozradila Sandra. Kočárek vybírala pečlivě, stejně jako celou výbavu pro miminko. „Myslím, že nejsou potřeba nesmyslně předražené kočáry, mám ráda dobrý poměr ceny a výkonu a to ten náš splňuje nadstandardně. Největší výhodou je, že se s ním dobře manipuluje a lehce se skládá do auta. Takže mě to aspoň více motivuje chodit s malou ven, což nám oběma prospívá,“ směje se Sandra.

IMG_1139

S návratem na obrazovky Primy si dává na čas. „Emily nám krásně roste, a když vidím, jak je spokojené miminko, mám velkou radost. I když nebudu tvrdit, že to někdy není náročné. Co se týká návratu do práce, zatím žádné datum stanovené není. Momentálně jsem moc ráda, že můžu být mámou na sto procent a užívat si Emilčiny pokroky,“ říká Sandra.

 

Foto: TV Prima, Funbaby