Moderátorka Leová u zubaře! Chystají pro ni speciální rovnátka

Na zubařském křesle a s náhradními zuby v rukou! Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika Leová chystá překvapení. Pořizuje si totiž nová »neviditelná« zubní rovnátka.

Monika zuby 3

„Vždy jsem si přála mít rovné zuby. Jsem moc ráda, že se mi to konečně splní. Rovnátka jsem měla mít, už když jsem byla malá, ale v té době připadala v úvahu pouze kovová. Jelikož s každým puberta cloumala a kovová rovnátka nebyla zrovna cool, nechtěla jsem být ještě větším terčem posměchu,“ prozradila kráska.

Monika zuby 1

Pak toho ale zpětně litovala s tím, že už teď mohla mít krásné rovné zuby. „Jsem nadšená, že rovnátka, která budu mít, nejsou na první pohled vidět. Srovnají mi horní i spodní zuby a nikdo si toho ani nevšimne. Jsem ráda, že jsem se na tuto kliniku odvážila, patří mezi nejlepší a nejdostupnější,“ směje se Monika Leová.

Monika zuby 2

Teď se prý bude smát ještě raději. „Jen jsem zvědavá, jestli budou mít vliv na mou artikulaci. Snad nebudu moc šišlat, a pokud ano, diváci zpráv se nemusí bát, protože jsou rovnátka sundavací a na vysílání je mohu odložit,“ říká moderátorka.

Monika zuby 5

A kdy budou vidět první výsledky? „Díky jedinečné konstrukci si slibuji výsledky už za pár týdnů. Tak snad budou vidět první změny už na svatbě,“ těší se Monika Leová.

Monika zuby 7

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353