Moderátorka Doležalová v divadle! Kdo je její dávná kamarádka?

Dávné kamarádky znovu pohromadě! Moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová si nenechala ujít premiéru činohry Na dotek v Divadle Broadway. V té totiž hraje její dlouholetá známá herečka Jitka Ježková.

Jitka a Klara 2

My se známe strašně moc let, už to ani neumím identifikovat, odkud přesně se známe, ale Jitka například bydlela jako malá v domě, kde žila i moje babička, která mi vždycky říkala, co je u nich nového, jak Jitunka roste. Takže my jsme vlastně skoro jako rodina,“ prozradila Top Staru Klára.

Dolezalova Vorisek

Sama Doležalová je absolventkou herecké školy, ale nakonec dostalo v jejím životě přednost zpravodajství na Primě. Ve hře se nešetří peprnými výrazy a nechybí peprné scénky. Zaujala mě jedna poznámka, Jitka mi řekla, že na tuto hru v žádném případě nemám brát děti. Tak jsem si hned řekla, to musím vidět! Tak jsem s sebou vzala dvě kamarádky, máme dámskou jízdu, takže jestli to bude trošku ostřejší, tak si to užijeme,“ těšila se na večer Klára.

Klara divadlo

V milostném čtyřúhelníku v režii Dana Pánka se dále představili Tomáš Havlínek, Anna Stropnická a Pavel Batěk. Jitka Ježková ihned po premiéře odletěla relaxovat na zaslouženou čtrnáctidenní dovolenou na Floridu.

Jitka a Klara 1

Foto: TV Prima / Herminapress


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353