Modelka Naomi Adachi: Sushi je v Japonsku něco, jako když tady jdete do levné nádražky

Herečka, moderátorka, modelka, gamerka a studentka divadelní vědy s česko-japonským původem Naomi Adachi přijala pozvání moderátora Jana Krause do jeho televizní show. „Tatínek je Japonec, maminka je Češka, modrooká blondýnka,“ říká se smíchem exotická kráska, která mimo jiné moderuje pořad pro děti věnovaný videohrám, a tak se pustí do odborné diskuse s Janem Krausem, který miluje »střílečky«.

_AKF_3457

Od diskuse ovšem nebude daleko k činu, a tak si společně dokonce zahrajou. „Vzala jsem hry, které nejsou úplně běžné,“ slibuje a vysvětluje nejprve princip samurajského zápasu, dále se svým hostitelem soutěží v dojení a na závěr v boxu. Od hraní her se stočí řeč k jídlu, a když už má Jan Kraus možnost mluvit s poloviční Japonkou, nedá mu nezeptat se na sushi. „Sushi je v Japonsku něco, jako když tady jdete do nádražky, je to úplně levná záležitost,“ popisuje s tím, že chuťově je to nesrovnatelné. „V Japonsku je to levnější, chutnější a větší,“ přiznává herečka, která se objevila ve filmu režisérky Ireny Pavláskové Fotograf o Janu Saudkovi.

_AKF_3546

A co má Naomi ráda? „Já mám strašně ráda matchu. Znáte ji?“ Jan Kraus se ovšem nenechá zaskočit a připraví si celý arsenál pochoutek vyrobených z oblíbeného mletého zeleného japonského čaje.

_AKF_3591 _AKF_3502

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353