Miroslav Etzler: Ukážu světu, že vařím líp než Pohlreich!

V sobotu 19. října zažil český televizní svět unikátní přímý přenos – Zdeněk Pohlreich uvařil pod dohledem televizních kamer, s Terezou Kostkovou po boku a s manželkou Zdenou ve studiu tříchodové menu! A vařili i lidé doma prostřednictvím Google Hangouts a dvě domácnosti spojené se studiem telemosty! Kulinářská show Česko vaří s Pohlreichem živě odvysílala svůj dlouho očekávaný první díl!


Přípravy na natáčení prvního dílu, v přímém přenosu vysílaného pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě dnes dosáhly svého vrcholu. Odpoledne proběhla poslední zkouška, přípravna se zaplnila čerstvými surovinami a studio natěšeným publikem. Štáb nasadil výkon na plné otáčky, hvězdní hosté rozdávali úsměvy na všechny strany a adrenalin všech stoupal. Zdeněk se do nablýskaného studia přibelhal kvůli bolestivému zraněné menisku o berlích, ale humor mu nechyběl. Svou pouť ke kuchařskému pultu ve tvaru písmene C komentoval slovy „Za chvíli tam jsem!“
Minulou neděli ke Zdeňkovi přijala pozvání herečka Tereza Kostková. Tentokrát s obávaným šéfkuchařem poměří své kuchařské síly herec Miroslav Etzler. Role ochutnávačů se zhostí herečky Jana Švandová a Kamila Špráchalová. Miroslav Etzler svou novou roli komentoval s humorem.


„Konečně světu dokážu, že jsem lepší kuchař než Pohlreich. Jediné, co mi vadí je ten fakt, že Zdeněk Pohlreich nebude vařit podle mě, ale já podle něj,“ směje se sympatický herec, kterého diváci vídají pravidelně v primáckém seriálu Cesty domů coby policistu Honzu Maška. Vařit se bude hráškový krém, kuřecí játra na majoránce a zapečené pomeranče. Jak souboj dopadne uvidíte již tuto sobotu 26. října ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353