Miriam Kantorková slavila 80! Víme, co dostala!

Herečka Miriam Kantorková oslavila v pátek 13. března osmdesátiny, což by jí ovšem hádal málokdo. Možná proto, že stále pracuje a nemá čas připouštět si svůj věk. A jaký dárek jí nejvíc potěšil? My to víme!

SvB 1
Začala totiž hrát v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Miriam Kantorková má v seriálu roli Jarmily Dubové, maminky krejčové Heleny, kterou hraje Dana Batulková. Na natáčení se moc těšila, protože většinu hereckých kolegů moc dobře zná. „Bylo příjemné, že jsem mohla hned první obraz točit s takovou báječnou kolegyní, jako je Alenka Vránová,“ říká paní Kantorková.

SvB 2
Vztah paní Dubové a její dcery Heleny ale není úplně bez problémů. „Já v seriálu bydlím v domově pro seniory a dcera mě chodí navštěvovat. Mně to ale nestačí, ráda bych, aby se mnou trávila víc času. Víte, jak to je, některé mámy se pletou do života svým dětem, i když ty už jsou dávno dospělé,“ říká paní Kantorková. A co na to Dana Batulková? „Každá máme svůj život, maminka se snaží mně jako dceři do lecčehos mluvit, ale já se nedám, i když to není vždycky úplně snadné. Jsem ráda, že se tu potkávám právě s paní Kantorkovou,“ říká Dana.

SvB 3
„Jarmila Dubová je pěkná role, dostala jsem ji jako dárek k osmdesátinám. Mám z ní radost. Říkám, že dokud to člověku myslí, mluví a chodí, má něco dělat. A herec má hrát do poslední chvíle,“ tvrdí Miriam Kantorková.

SvB 4

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353