Milan Peroutka z Tváře míří do Ordinace!

V show Tvoje tvář má známý hlas prokazuje sedmadvacetiletý Milan Peroutka týden co týden nesporný talent. Toho využili tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a neváhali mladému herci nabídnout roli pro něj jako dělanou…

Tvoje_tvář_má_známý_hlas
Zatímco v hudební show se Milan Peroutka každý týden promění v někoho jiného a naposledy exceloval coby rocková zpěvačka Tina Turner, v oblíbeném seriálu TV Nova jistě zamotá nejedné dívce hlavu jako pohledný medik Jonáš. „Byl jsem na kamerových zkouškách a jsem moc rád, že to vyšlo. Je to čerstvá zpráva, ze které se raduju,“ prozradil v novácké talk show Na baru sympatický herec, který si i navzdory úspěchu v show Tvoje tvář má známý hlas udržel pokoru. „Tvář je intenzivní projekt, ve kterém každý týden překonáváme sami sebe, jsme v obrovském zápřahu a každý týden před námi stojí nová výzva. Ale to brzo skončí a najednou bude prázdno. Já mám radost, že už teď mám v diáři spoustu práce a z role v Ordinaci se těším obzvlášť,“ dodal.
Radost z nové spolupráce mají i tvůrci seriálu. „Milan je objev Tváře, z něhož jsme nadšení nejen my, ale především televizní diváci, kteří na něj výborně reagují. Pro roli v Ordinaci podstoupil casting, ze kterého vyšel jednoznačně nejlépe. Mohu prozradit, že jeho role zajímavě zasáhne do děje, ale jaká bude, to je ještě tajemství,“ naznačila kreativní producentka seriálu Simona Matásková.
Milana Peroutku uvidíte v Ordinaci v růžové zahradě 2 poprvé s počátkem další, již třinácté, sezóny oblíbeného seriálu.

Foto: TV Nova