Milan Peroutka k nerozeznání od Iglesiase!

Už v neděli 2.února večer uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O naprosto fenomenální proměnu se postará Milan Peroutka. Tentokrát vystoupí jako charismatický Enrique Iglesias. A jeho proměna bude tak dokonalá, že ho málokdo rozezná od originálu. „Nejtěžší bude do sebe nasát rytmy Latinské Ameriky. Budu muset pořádně kroutit pánví,“ směje se Milan Peroutka.

2017_03_09_Tvar_TMA_2730
Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou. „Milanova proměna se nám povedla nad naše očekávání. Pečlivě se míchal odstín pleti a precizně se lepilo strniště a obočí, na to je specialistka Eva Schwartzová a je v tom opravdu geniální. Samozřejmě jsme dále pracovali s očními čočkami, parukou a třešničkou na dortu bylo mateřské znaménko a uhrančivě podmalované oči. Ani jsem v té proměně Milana nemohla poznat,“ prozradila Adriana.

2017_03_09_Tvar_TMA_2364
Kromě Milana Peroutky diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

2017_03_09_Tvar_TMA_2011
Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14 a od 18.30 hodin v pražské O2 areně.
Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20.20 hodin na Nově.

Tvoje_tvář_má_známý_hlas 2017_03_09_Tvar_TMA_1930

Více informací na: www.nova.cz

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353