Michal Isteník: Doufám, že nezůstanu na vždy jen Eda

Do televizní Show Jana Krause přijal pozvání herec Michal Isteník, známý divadelním milovníkům především v Brně, nyní ale také jako mistrně ztvárněný hospodský Eda v populárním televizním seriálu Most!. „Ta role byla komplikovaná asi jen kvůli zvláštnímu přístupu k sexu,“ komentuje to se smíchem herec, který se prý každé ráno ujišťuje ve svém občanském průkazu, že je opravdu Michal, neboť jakmile vyjde na ulici, všichni na něj volají: Edo!

_AKF_9406

Snaží se prý trochu bojovat s tím, aby nebyl, co se další herecké práce týče, zařazený do nějaké šablony své úspěšné seriálové postavy. „Doufám, že nezůstanu na vždy jen Eda,“ přeje si vroucně Michal, který je mimo jiné spoluzakladatelem projektu Burantetr v Brně a také se realizuje autorsky. „V soukromí to ale naštěstí žádný dopad nemá,“ ujišťuje svého hostitele, následně ale připouští, že mu přišlo do divadla několik podivných dopisů. „Přišel mi třeba dopis, kde byla fotka pisatelky, a také poznámka, že mám hezkou pižku nad zadečkem,“ svěřuje se herec, který prý hned napoprvé ukázal divákům u obrazovek všechno, co mohl, a který je přesvědčený, že nahé ženské tělo je v zásadě krásné, takže na rozdíl od toho mužského bude vždy působit dobře.

_AKF_9395

Proto dneska všichni chlapi posilujou. Ale mě to nebaví, málokdy si ve fitku s někým pokecám, navíc mi to tam smrdí a nutri drinky mi nechutnají,“ vysvětluje s ironií v hlase Michal, který se nestydí za to, jak ho pánbůh stvořil, a raději se prý jde projít do parku. Jan Kraus dobře odhadne Michala i v tom, že příliš neholduje moderním technologiím. „I já mám svou mailovou adresu a chytrý telefon,“ konstatuje, „ovšem třeba ve facebooku jsem nikdy nejel. Také hodně fotím, i na mobil, ale neumím to nikam umístit.“ S počítačem si ale prý rozumí docela dobře, veškeré texty dokonce píše jen na něm, protože se mu prý od dětství strašně třesou ruce a má nemožný rukopis.

_AKF_9402 _AKF_9391

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353