Martin Harich zazpíval kadeřníkovi

Jiří Krampol a jeho žena Hana, Anife Ismet Hassan Vyskočilová, Petr Vojnar a jiní umělci patří mezi tváře oblíbeného pražského kadeřnického salonu s názvem Martin Žifčák Hair Studio MJ. To nedávno uspořádalo v klubu Mazanej králíček svoji první narozeninovou party, která byla spojena s hudebním vystoupením mladého zpěváka Martina Haricha a přehlídkou spodního prádla.


Dostavila se tam i spousta hostů včetně Michaely Dolinové, Evy Čížkovské, Petra Jákla, Romana Skamene, Jarka Šimka, Zdeňka Podhůrského a Petra Bendeho. Není divu, že tato akce, kterou moderoval Petr Vojnar, přilákala mnoho celebrit. Martin Žifčák má totiž na svém kontě celou řadu profesních úspěchů – aktivně se podílel na přípravách soutěží krásy České republiky, v roce 2008 byl nominován na Hairdressing Awards Czech and Slovak republic za pánskou kolekci a team roku.


V roce 2009 vytvořil kolekce účesů na Trend Zoom Color Challenge, kde získal mezinárodní certifikát za kreativní barvení vlasů. O rok později poprvé absolvoval celosvětovou kadeřnickou soutěž AIPP Grand Trophy Paris. V minulém roce se se svým týmem zúčastnil mezinárodních soutěží a kadeřnického kongresu v Berlíně… V současnosti Žifčákův salon sídlí v Panské ulici nedaleko Václavského náměstí a na nedostatek klientů si nemůže stěžovat.

Foto: archiv Martina Žifčáka


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353