Marta Kubišová a Eliška Balzerová mají svůj styl!

Je samozřejmostí, že známé osobnosti více řeší, co si vezmou na sebe – vždyť jsou denně veřejností sledovány! To si uvědomují i herečka Eliška Balzerová se zpěvačkou Martou Kubišovou. Obě dámy nakupují své ošacení v butiku St-Martins, a tak se i společně vypravily na módní přehlídku tohoto butiku. A obě v doprovodu svých dcer. Že by jim ale dcery při výběru módních kousků radily, to popřely.


„Víte, pro mne je velkou výhodou, že znám majitelku butiku Alenku Jarauschovou,“ prozradila Eliška Balzerová. „Můžu se na ni plně spolehnout, že mi vybere to, co mi nejvíc sluší a hodí se ke mně… A také je prima, že v butiku nemá jen oblečení, ale i doplňky a boty, takže můžu vyjít kompletně vystylizovaná,“ dodala Eliška Balzerová, kterou doprovázela těhotná dcera Adéla Šotolová, která pracuje jako dramaturgyně Divadla Na Fidlovačce.


Podobně je na tom i Marta Kubišová, která ve svém šatníku upřednostňuje decentní, elegantnější svršky a má ráda černou barvu. „Nebaví mě běhat od jednoho obchodu ke druhému. V St-Martins mám všechno pohromadě, ačkoli je to vlastně docela malý krámek.“


Přehlídku, kde nepředváděly modelky, ale jejich herecké kolegyně, například Klára Issová, obě dámy využily jako možnost setkání s dalšími kolegyněmi, a tak se po skončení přehlídky ještě zdržely.

Foto: Kloboukfilm.cz