Marta Jandová si narvala do tašky několik krabiček s rizotem!

Co mají společné Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, herečka Patricie Solaříková a zpěvačka Marta Jandová? Dietu! A Marta Jandová byla ze všech tří dam suverénně neupovídanější a mezi řečí mimo jiné prozradila, že si díky krabičkové dietě nejen udržuje přijatelnou váhu a krásnou postavu, ale že jí zároveň odpadla starost s vařením sobě i příteli.


„Já miluju z celé krabičkové diety nejvíc rizoto. Toho bych někdy snědla i několik krabiček za sebou, ale to už bych porušila zásady této diety. Tak si ho tu aspoň sbalím do zásoby. Aspoň dneska večer nebudu muset sobě a svému příteli vařit,“ řekla se smíchem Marta a hodila si do tašky několik krabiček s vydatným rizotem.
„Víte, jsem dítě komunismu, které vyrostlo na škubáncích a hnusné držťkové ze školní jídelny, tak proto si teď v jídle opravdu dopřávám,“ dodala zpěvačka.


To herečka Patricie Solaříková, která je médii již delší dobu propírána kvůli své buclatější postavě prozradila, že ji nejvíce »zadělává« chuť na sladké. „Já mám problém s nekontrolovatelnými stavy chuti na čokoládu. Ale to mi teď v poslední době určitě vynahrazují krabičky, které obsahují panacotu s hruškou – neztloustnu po tom ani deka a zbavím se úplně pohodlně chuti na sladké. Krabičkovou dietu držím ale teprve od 3. ledna, protože o Vánocích jsem se ještě oficiálně přejídala cukrovím,“ práskal na sebe mladá sympaťačka.


Modelka a Česká Miss 2011 Jitka Nováčková zase upřednostňuje Dietu v krabičce proto, že jí po ní zmizely tvářičky, které měla přece jenom trochu naducanější, než si přála. „Já jsem u sebe pozorovala úbytek váhy hlavně na obličeji, protože se jinak nemůžu zvážit. Doma sice váhu mám, ale jelikož nemám chlapa, tak mi do té váhy chybí baterky. Takže se prostě nevážím a jenom pozoruju ten super výsledek,“ zvesela prohodila Jitka.

Foto: Dieta v krabičce