Markéta Procházková rozvíří vody seriálu Krejzovi

Divákům je Markéta Procházková známá hlavně jako muzikálová herečka, občas si ale ráda odskočí také před kameru, i když je tak trochu na mateřské dovolené se synem Teodorem. V seriálu Krejzovi se objeví jako Žaneta, milovaná příbuzná Fera Čumpelíka v podání Michala Suchánka. Její příjezd vzbudí pěkné pozdvižení, protože rozhodně nedorazí sama.

KR 12

Jako velká voda s labutěmi se přiženou příbuzní Fera Čumpelíka a na chvíli zakotví i u rodiny Krejzových. Na návštěvu přijeli světští – a je jich požehnaně. Mezi nimi i cikánka Žaneta, o kterou se postarala Markéta Procházková. „Je zvláštní, že pokaždé, když se hledá před kameru někdo s tmavší pletí, tak volají mě. Netuším, proč, divím se tomu a už se těším, až to jednou takhle nebude,“ směje se herečka, která to bere s nadhledem. Krejzovi jsou pro Markétu Procházkovou hezkou odpočinkovou příležitostí mezi povinností maminky a zkoušením muzikálu. „Jsem ráda doma s miminkem, mám ho ráda u sebe a dlouhodobé natáčení by bylo v tomto případě obtížnější. Jsem tak raději za ty epizodní příležitosti. Jsou zábavné, je to rychle natočené a nevyžadují tolik času na přípravu,“ vyjmenovává herečka důvody, proč se ráda zapojila do seriálu Krejzovi. „Kdyby to byla dlouhodobější spolupráce, víc bych přemýšlela o tom, jaká ta role je. Jestli má smysl, nějaké poselství, aby to nakonec nedopadlo jako plytká výplň něčeho.“

KR 1

Jako Žaneta, která se na chvíli zabydlí před domem Krejzů v maringotce, se herečka opětovně setkala s Michalem Suchánkem, kterého zná z muzikálového jeviště. „S Michalem jsem hrála v muzikálu Tři mušketýři a musím říct, že je výborný. U něj nikdy nepoznáte, kdy hraje a kdy je sám za sebe. Je neuvěřitelně přirozený a vůbec se nestresuje. Je zábavný, vymýšlí blbosti a umí je vzít do hry,“ vyzrazuje Markéta na svého kolegu, která ráda před kamerou potkala i Oldřicha Navrátila.

KR 14

Jako Žaneta vařím na ulici jídlo a volám na pana Navrátila, ať si jde dát s námi. A víte co? Pokud něco vaří kolotočáři, je to vždy guláš. Takže ani moje postava se tomu nevyhnula,“ prozrazuje herečka, která momentálně zkouší představení Jak se dělá muzikál.

Sledujte seriál Krejzovi na televizi Prima.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353