Marie Rottrová bude mít 70 a rekapituluje

Ostravská Lady Soul Marie Rottrová oslaví na podzim 70. narozeniny. A právě k nim jí vyšla nejen kniha – neautorizovaný životopis Život plný not, ale i reprezentativní trojalbum nazvané Zlatá kolekce. „Moji milí přátelé a fanoušci, když jsem v polovině šedesátých let ve studiu ostravského rozhlasu natáčela svoji první písničku, netušila jsem, že jich bude do dnešních dnů více než šest set. Nebylo snadné z nich vybrat a připravit jubilejní kolekci, která by zmapovala moji pěveckou dráhu od úplných počátků. Teď máte šanci posoudit, jak se mi to podařilo.

Přála bych si, abyste toto trojcédéčko přijali jako můj dárek za vaši dlouholetou přízeň, jíž si velmi vážím, i jako mé osobní poděkování všem mým kolegům a kamarádům, kteří stáli u vzniku těchto písniček. Přeji vám hezký poslech a hezké vzpomínky,“ napsala Marie Rottrová do bookletu svého nejnovějšího trojalba.


Zlatá kolekce Marie Rottrová vychází v těchto dnech a komplet tří CD, který sestavila sama zpěvačka, obsahuje celkem 65 písní, jenž mapují uměleckou dráhu Marie Rottrové od roku 1968 do roku 2010. Zkrátka nejslavnější, nejúspěšnější i nejzajímavější písničky v nejucelenějším kompletu Marie Rottrové.

 

Foto: Supraphon.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353