Marie Pojkarová natočila letní hit s dcerou!

Country zpěvačka a autorka internetového hitu Pejskové se koušou Marie Pojkarová rozhodně nezahálí a nezahálí opravdu originálním způsobem. Spolu se svou sedmnáctiletou dcerou Petrou totiž nyní vydala klip k písni Krásný léto, který byl natočen loni v září na březích Vltavy.


„Petra po mě zdědila jako jediná z mých tří dětí hudební nadání, a tak jsme toho využily. Zavzpomínala jsem na své zážitky z dovolené na Filipínách, Shangaji, Kubě a napsala jsem pro ni veselou a hravou píseň o létě,“ říká Marie.
V klipu účinkuje pestrá sestava postav z české veřejné scény jako je například zpívající spisovatel Richard Sacher nebo věštkyně Helen Silvan, která je sestrou Marie Pojkarové. Ta má na sobě velice slušivou červenou paruku, do které se během natáčení přímo bláznivě zamilovala! „Ty červený dlouhý vlasy bych si přála i doopravdy, ale kde to vzít a nekrást?“ okomentovala tuto skutečnost Helen.


A jak si obě holky Pojkarovy užily filmování s bývalým bulvárním novinářem, nyní zpívajícím spisovatelem Sachrem? „Richardovi jsem v jednom záběru zmalovala zadnici starým mečem, to mělo být takové středověké pirátské gesto. A abych tomu dodala trochu peprnou příchuť, oblékla jsem si přitom na sebe pouze spodní prádlo se síťkou,“ směje se Marie, která je evidentně pro každou legraci. Petra zase říká: „Byla jsem ráda, že jsem si mohla s ostatními zaskotačit jen v plavkách, za pár let už to na mě bude všechno viset,“ dodává rozverná studentka hotelové školy.


„Víte, napoprvý vám to bude připadat divný, napodruhý taky, ale napotřetí pochopíte, že se vám to prostě líbí,“ komentuje zpěvačka »pirátský« klípek své dcery. Mladičká Petra nyní odjíždí na lyžák do Itálie, ale i přesto se dá říci, že za sebou těsně před svým lednovým odjezdem zanechala hlubokou letní brázdu!

Podívejte se na nový videoklip s Marií Pojkarovou:

Foto: Archiv Marie Pojkarové