Marek Taclík: Moje žena je moje životní výhra

Hostem Jana Krause v jeho televizní show byl herec Marek Taclík, který hned v úvodu projeví značnou dávku sebeironie, když přizná, že je mu občas dost špatně rozumět. „Já mám na představeních pořád narváno, protože lidi většinou nerozumějí, tak přijdou znovu. Je zajímavej, ale nerozuměl jsem mu ani slovo,“ říká pobaveně sám o sobě a vzápětí vysvětluje, proč má na triku nápis »Smrt dabingu«.

„Mám rád filmy v původním znění a tohle je výkřik jako otce, protože teď, jak mám malé děti, ony se koukají na ty dabované pohádky a já jsem nucený ten prvotřídní český dabing poslouchat denně,“ naoko se rozčiluje. „Ne, tak já vlastně jen žárlím na své kolegy, protože já to nedělám a můžu v dabingu dělat maximálně vrzající dveře.“

Na své dvě děti, dceru Matyldu a syna Antonína, je náležitě pyšný, a dokonce je prohlásí za svůj největší životní úspěch, zároveň ale přiznává, že mu dávají pěkně zabrat. „Nestíhám je… s tím pupkem,“ posteskne si a ukazuje na své blahobytné bříško. „Po dvou hodinách s dvěma dětmi jsem úplně vyřízený.“ Když však uslyší od Jana Krause, že je to zcela normální, dost ho to uklidní.

„Ani jsem netušil, jak se budu těšit do práce,“ komentuje náročné období, které máme za sebou. „Budu se teď věnovat hlavně natáčení.“ Moudré rady ze života, kterých se Marku Taclíkovi dostane od moderátora, se netýkaly zdaleka jen dětí, v mnohém ho poučí i ve vztahu k ženám a v tom, proč na některé otázky odpovídat rychle. „Já jsem si plně vědomý, že moje žena je moje životní výhra,“ říká uvědoměle a dodává, že se doma snaží být roztomilý a zábavný a že tedy vlastně není jisté, kdo z nich dvou udělal větší štěstí.

 

Foto: TV Prima