Marek Lambora o přítelkyni Bezděkové: Nejdůležitější je, že máme společný humor

U některých dospívajících dívek až zbožňovaný a v současnosti také jeden z nejvytíženějších mladých herců Marek Lambora přijal pozvání do televizní Show Jana Krause. A hned zkraje připustí, že svoji dobrou vizáž, díky níž je obsazován do rolí princů a vůbec kladných hrdinů, vnímá sice jako dar shůry, zároveň prý pokukuje po jiných příležitostech.

„Chtěl bych si zaskočit i do jiné kategorie než jen těch princů,“ vyznává se mladý herec. „Může to být klidně princ, ale který by třeba vraždil. Chtěl bych si zkusit jinou polohu než toho zamilovaného prince.“ Dokonce i role blba by se mu zamlouvala. Určité oživení mu nyní přinesla role faráře v připravovaném seriálu Půlnoční zpověď, který odvysílá televize Prima. „Je to psychologický seriál s detektivním příběhem,“ říká Marek, ale víc prozradit nechce.

O svém soukromí bude o něco sdílnější, a tak se dozvíme, že jeho soukromý život po boku modelky a České Miss 2016 Andrey Bezděkové je pohádka. „Klape to,“ říká se spokojeným úsměvem a dodává, že se společně smějí, vycházejí si ve všem vstříc a plní jeden druhému, co si na očích vidí. „Asi nejdůležitější je, že máme společný humor.“ Malinkou třecí plochou je podle jeho slov to, že ji musí občas fotit, ačkoliv není fotograf. „Ona mě také fotí, ale mnohem líp než já ji. Tam se nemusí nic předělávat,“ vypráví. „Ale já to focení moc nemusím.“

A jak vypadá společný pohodový večer? „Pustíme si film, já mám raději akčnější filmy, ale i jí se líbí.“ Kromě toho má prý Markova partnerka ráda romantické filmy, podobně jako každá žena. A tak se jí na něm nejspíš líbí to, že je svým založením romantik. „Třeba jen tak zničehonic řeknu hezký věci, třeba že ji mám rád, nebo vymyslím nějaký pěkný výlet, sbalím do batohu svíčky…“ přibližuje své romantické projevy pohledný herec.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353