Mahulena Bočanová: Budu zase za mrchu!

Jedenapadesátiletá Mahulena Bočanová má na svém kontě nespočet seriálových i divadelních rolí. Včera se objevila poprvé postava, kterou hraje v seriálu Modrý kód na Primě.

mahulena_bocanova_7

Hraju Matulovou, takovou dominantní bohatou dámu, která využívá jednoho z mladých doktorů ke svému prospěchu a ku prospěchu svých kamarádek. Zase mrcha,“ sdělila nám se smíchem půvabná Mahulena.

mahulena_bocanova_11

Seriál se natáčí v prostředí nemocnice, proto jsme se zeptali, jak je na tom herečka s první pomocí. Já mám kurzy první pomoci. Život mě postavil do situace, kdy to je nutný, takže jsem si je udělala a doporučuji to úplně každému. Tolikrát se mi to hodilo. Hlavně je důležitý být na všechny situace připravený, abyste neztratil hlavu, aby vás neparalizovala hrůza, když vidíte nějaký neštěstí, a je nesmírně příjemný pocit, když se nějaký ten průšvih kolem vás stane a vy jste schopný jednat a tomu člověku pomoct,“ sdělila nám půvabná Mahulena s tím, že už také musela několikrát první pomoc poskytnout.

mahulena_bocanova_9

Na natáčení vládne pohodová atmosféra a herečka se na place opět ráda setkala se svými kolegy. Dělám to celý život, neznám jenom herce, ale i kostyméry, výtvarníky, kluky kameramany, rekvizitáře, lidi z cateringu. To je už moje zaměstnání.“

mahulena_bocanova_1

Foto: TV Prima