Made In Czechoslovakia se jmenuje třetí deska Bena Cristovao

Ben Cristovao může po měsících ve studiu představit výsledky svojí práce. Je jich celkem šestnáct a společně tvoří celek jeho nové desky Made In Czechoslovakia. Album doprovází turné po Čechách a na Slovensku, které startuje již tuto sobotu.


Od roku 2009 uběhlo hodně času a Ben Cristovao mezitím ušel kus cesty. Třetím studiovým milníkem je album Made In Czechoslovakia, které vytvořil společně se svými dlouholetými producenty The Glowsticks v Kanadě, kde také probíhala finální část a master alba. „Po dokončení alba jsem měl pocit, že jsme s producentem vytvořili něco, co změní pohled lidí jak na mě, tak na českou hudbu v budoucnu, je tam totiž pár žánrů, které v češtině ještě slyšet nebyly,“ hodnotí výsledek práce Ben Cristovao. Některé z písní již byly v roce 2013 vydány jako singly a mají také videoklip, dalších jedenáct tracků bude pro fanoušky zbrusu novými. V nejbližší době se chystá další videoklip, tentokrát k písni Mam a časem každý z tracků na albu bude mít svůj klip. „Síla tohoto alba je v jeho žánrové rozmanitosti a zároveň v jeho schopnosti Vás po celou dobu táhnout dějem, protože songy jsou navzájem propojené,“ slibuje Ben. O kreslený cover alba se postaral přímo Ben Cristovao. „Jsou to všechno lidi, kteří se na albu velkou měrou podíleli,“ dodává.


Album Made In Czechoslovakia vyšlo 19. března digitálně a začátkem dubna pak vyjde fyzicky, a to na dosud u nás nevyužité formě nosiče. Vydání alba Made In Czechoslovakia bude turné po Čechách a Slovensku. První část tour startuje už v pátek 22. března v Lysé nad Labem, končí pak 30. května.

Kompletní tracklist alba Made In Czechoslovakia:
1. SWEET CHILLI
2. UZASNA
3. BAD GIRL
4. MOJE
5. TELO ft. Supa
6. POSTEL
7. INSTAGRAM ft. Diana Livvi
8. BOMBY
9. TANCUJE ft. Osama Verse-atile & Ace Boogy
10. MAM ft. Ezy
11. MONEY ft. Delik
12. MOLLY ft. Ego
13. MESTO ft. MAAT
14. STOP
15. FOOL ft. 3-Card
16. LIKE THAT ft. The Glowsticks

BC TOUR 2014:
22. 3. – Lysá nad Labem – Calypsso (Ezy, MAAT, DJ Rockstar)
28. 3. – Říčany – Azzurro (Ezy)
4. 4. – Hradčany – 007
5. 4. – Slušovice – Sud
11. 4. – Česká Lípa – Prdel (Ezy, MAAT)
12. 4. – Trnava (SK) – Monkey (Ezy)
18. 4. – Prievidza (SK) – Pub Jantar (Ezy)
9. 5. – Ostrava – Barak (EzyWay, MAAT)
10. 5. – Humno (SK) – Tatranská Lomnica (Ezy, MAAT)
17. 5. – České Budějovice – Lucerna (Ezy, EzyWay, MAAT)
23. 5. – Jihlava – Soul klub (Ezy)
30. 5. – Jablonec nad Nisou – Klub Woko (Ezy)

Foto: Reebok


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353