Lukáš Pavlásek o přítelkyní: Slitovala se nade mnou a od té doby jsme spolu

Co do výmluvnosti a vtipnosti si s moderátorem Show Jana Krause rozhodně nezadá komik Lukáš Pavlásek, který přijal jeho pozvání. Svůj jedinečný smysl pro humor Lukáš nezapomenutelně vtisknul do řady svých stand-upových výstupů, ale také do několika básnických a povídkových knih i do humoristické knižní série o ajťácích.

„Vymyslel jsem si takovou sérii o ajťácích,“ představuje svoje knihy. „Já jsem sice také dělal v IT, ale není to o mně. Jsou to takové vymyšlené humorné příběhy a tohle je třetí díl, který právě vyšel, a tam se to všechno završí.“ Prozrazuje, že se v jeho příbězích zrcadlí to, jak ajťáci narážejí na realitu světa, a ve třetím dílu se jeden z nich začne mstít všem, kdo se jim smějí. Moderátorově pozornosti neunikne ale ani kniha básní doprovázená autorovými fotografiemi s názvem Racek a moře. „Já píšu básně furt,“ reaguje umělec na dotaz, jestli sbírka náhodou nevznikla v souvislosti s jeho novým vztahem. „Tyhle básně jsem napsal na cestách. Fotím si na mobil a k tomu jsem si psal básně. Třeba v letadle.“

Ve své poetické rovině se věnuje i dětem a jeho básničky prý u nich mají velký úspěch. Jeden chlapeček nedávno údajně vyhrál s jeho básničkou dokonce i recitační soutěž. „Ony jsou ty básničky takové nezbedné, tak se dětem líbí,“ myslí si. I když Jana Krause Lukášova literární produkce velice zaujme a prolistuje téměř všechny knihy, které mu jejich autor věnoval, intenzivně se zajímal také o jeho soukromý život. A tak se dozvíme, že je už od roku 2015 ve spokojeném vztahu se svojí přítelkyní Denisou.

„Poznali jsme se na filmovém festivalu ve Slavonicích,“ vzpomíná na jejich seznámení a pak vtipně popisuje, jak o ni musel zabojovat. „Najednou tam na ni začal dorážet takový svalnatý… neřekl bych, že typově úplně odlišný než já, ale trochu jiný byl…“ líčí Lukáš s tím, že nakonec všechno dobře dopadlo. „Ona se nade mnou slitovala a od té doby jsme spolu.“ Jakmile dojde na téma ženy, budou oba pánové jako ryby ve vodě. Stejně tak si budou notovat o svých skalních fanoušcích. Podobně jako má Jan Kraus pana Odvárku, doprovází Lukáše Pavláska na většinu jeho představení pan Heřman.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353