Lucie Černá Šilhánová: Nechtěla jsem odcházet od malé dcery

Pozvání do televizní Show Jana Krause přijala rozhlasová moderátorka Lucie Černá, za svobodna Šilhánová, která nyní působí v rádiu Frekvence 1 jako Jan Kraus.

„Sen každého moderátora, protože člověk začínal třeba ve třiadvaceti letech, byl, aby se jednou, až bude starý – pardon starší – aby se jednou, až dospěje do určitého věku, aby se dostal na Frekvenci 1. A mně se to poštěstilo a jsem moc ráda. Jsme kolegové,“ říká spokojeně moderátorka, jejíž kariéra byla v počátcích provázaná se stanicí Evropa 2, později hlavně s TV Prima. Po pauze, kterou věnovala plně své dceři, se tedy nyní vrací do médií.

„Věděla jsem, že bych si chtěla užívat, protože jsem nevěděla, jestli to třeba nebude poprvé a naposledy, jako mít dítě,“ dodává na vysvětlenou, proč dala jednoznačně přednost mateřství. „Chtěla jsem si užít všeho se vším všudy. Nechtěla jsem odcházet od malé dcery, protože jsem nevěděla, jestli to zažiju ještě jednou. Tak jsem si dala tři roky doma.“

Nyní moderuje ranní zpravodajství, protože jí prý nic jiného ani nezbývá. „My jsme se přestěhovali k Poděbradům, a aby se člověk dostal včas zpátky a postaral se o tu stále malou dceru, tak u mě jiná směna bohužel stále nepřichází v úvahu.“ V rádiu pak bývá na pátou.

 

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353