Lucia Siposová se kousla a odhodila svršky

V seriálu Černé vdovy hraje Lucia Siposová pěkný poděs. Veronika je tak trochu naivní, nezodpovědná a rychleji jedná, než přemýšlí. Díky tomu se dostane do situace, že není na chleba a dělat se musí cokoliv. Tak proč ne třeba erotický blog? V podání temperamentní slovenské herečky to není problém a ještě když jí k tomu sekunduje mladý Marek Lambora.

CV 7

Nahota a sex vydělávají a tím se začne řídit jedna z černých vdov Veronika Majerová. Pro slovenskou herečku to znamenalo odhodit pár oblečků a střihnout si tak před kamerou několik odvážných postelových a odhalených scén. „Musím říct, že je to pokaždé rozpačité natáčení. K tomu se to točilo ještě v momentě, kdy jsem byla nemocná. Nikdy se mi to nestalo, měla jsem chřipku a bylo mi hrozně,“ vzpomíná herečka na seriálové sbližování Veroniky a Filipa „Nejhorší bylo to, že jsem věděla, že to ten Marek ode mě stoprocentně chytne. Nedalo se nic dělat.“

CV 10

Co herečka předpokládala, stalo se. Takže trapněji jí bylo z nemoci než z té postele a milostných scén. „Bylo to drsné, neustále jsem se mu omlouvala a on byl zlatý.“ Zato Marek Lambora coby Filip řešil víc stud než onemocnění Lucie. „Styděl jsem se dost. Člověk se navenek před štábem tváří, že je vše v pořádku a nic se přece neděje, je to má práce, ale uvnitř jsem myslel, že se rozskočím. Ale Lucka byla moc příjemná a profesionální, takže po pár klapkách už jsem byl naprosto klidný,“ přiznává s úsměvem Lambora.

CV 6

Dalším úskalím, které Lucia musela překonat, bylo focení na blog seriálové Veroniky. „Já to vůbec neumím fotit. Selfie fotky jsou pro mě zlo. Tak jsem improvizovala, protože nic jiného mi nezbývalo. Nakonec to probíhalo tak nějak spontánně a snad se to podařilo,“ hovoří herečka o svém souboji s chytrými telefony.

CV 9

Sledujte seriál Černé vdovy, který televize Prima vysílá každou neděli ve 20.15 hodin.

Foto: TV Prima