Linda Finková vyrazila do kina i se synem

Další očekávaná filmová premiéra tohoto roku je tady! Do tuzemských kin se vřítil akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw. Snímek přišli do kina Imax omrknout například Linda Finková se synem, Petr Vojnar v doprovodu sličné tmavovlásky nebo Karla Mráčková s omladinou – synem Nikolou a jeho přítelkyní.

Hobbs je americký polda a Shaw zběhlý agent britské tajné služby. Společně se potkali už v sedmém filmu série Rychle a Zběsile a nemůžou se vystát. Jenže, co čert nechtěl, musí spolupracovat. Šílený kolotoč nekonečných bitek, řvoucích aut, ale hlavně komických eskapád může začít. Z filmu Rychle a Zběsile se bude odcházet s břichabolem od smíchu!

Aby podpořila své speciální formáty Imax a 4DX, rozhodla se společnost Cinema City uspořádat rovnou dvě slavnostní premiéry. Pražský Imax si vybrala Karla Mráčková a na projekci přivedla syna s přítelkyní. Nikolovi už táhne na třicet, tak se nabízí otázka, zda-li z mamky brzo neudělá babičku, nebo alespoň tchýni. „Prozatím spolu jenom žijí, ale byla bych moc ráda,“ uvedla Karla. „Je to takové moje čtvrté dítě. Doufám, že ji brzy přivítáme v rodině už oficiálně,” dodala snad budoucí tchýně. A zážitek jim v megaplexu na Chodově, kde se nachází 4DX sál, poskytly i pohyblivé sedačky a další speciální efekty, které 4DX formát nabízí.

Nový akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 1. srpna nejen ve formátech Imax a 4DX, ale i v 2D, Dolby Atmos a ve VIP Chodov.

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353