Leoš Petrů dostal k narozeninám unikátní elpíčko

Své 55. narozeniny oslaví zpěvák Leoš Petrů 23. června, ale už nyní se raduje z prvního dárku. Pěvecké formaci NewTrio, kterou Leoš tvořil s bývalou moderátorkou TV Nova Nicol Lenertovou a zpěvákem Robertem N., totiž vyšlo unikátní vzpomínkové vinylové elpíčko.

Album se jmenuje nostalgicky Bylo to fajn a v podtitulu má největší hit formace Lásku nehledej. „Jojo, je to už přece jen nějaký čas, a je opravdu na co vzpomínat. Dny strávené ve studiích, ať už natáčením písniček či klipů na naše DVD, střídaly vystoupení na různých akcích a nechybělo ani účinkování v zábavných televizních pořadech pod režijním dohledem pánů režisérů Jiřího Adamce či Adama Rezka. V paměti mi utkvěl zejména vánoční díl pořadu sourozenců Gondíkových s názvem Boží GoGo šou, kde jsme byli opravdu ve skvělé společnosti. Měli jsme možnost vystoupit například vedle Marie Rottrové, Janka Ledeckého, Karla Černocha, skupiny 4TET a taky božského Karla Gotta,“ vzpomíná Leoš Petrů.

A vzápětí dodává: „To album je dramaturgicky hezky poskládané, je na něm celkem čtrnáct věcí včetně několika mých i Robertových duetů s Nicol. Kromě domácích skladeb, které nám byly napsány přímo na tělo Zdeňkem »Style« Hrubým nebo Antonínem »Tony« Chodorou, jsme s radostí a požehnáním našeho nej hitmakera Michala Davida, přezpívali také jeho hity Děti ráje a To se oslaví. Takže ano, z dárku mám radost, a že se to 23. června oslaví, to je na beton,“ uzavřel se smíchem jubilant Leoš Petrů.

A jak Leoš Petrů oslaví narozeniny a kam vyrazí na dovolenou, která už pomalu klepe na dveře? „Hlavně v klidu a komorně,“ usmívá se český Brad Pitt. „Dovču chceme věnovat s manželkou Ivet hlavně sami sobě, abychom si trochu vyčistili hlavu. Letos budeme putovat po vlastech českých, žádná cizina jako v minulých letech. Právě teď vyrážíme na několik dnů po trase Zlínsko, jižní Morava a jižní Čechy. Na mé narozky budeme zrovna někde na Lednicko-valtickém území, tak je tam rovnou oslavíme. A po návratu budeme slavit s rodiči a s bratrem Liborem,“ dodal Leoš Petrů.

 

Foto: MG Music / archiv Leoše Petrů

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353