Leoš Mareš se oženil s Petrou Faltýnovou!

Poslední svatbou, kterou zatím diváci seriálu Svatby v Benátkách uvidí, bude sňatek Petry Faltýnové a Leoše Mareše. Kdo čeká pompézní obřad, bude možná trochu zklamaný.

SvB 20
Svatba se totiž konala na louce a odehrávala se v překvapivě komorním duchu. Za svatebčany stáli pouze svědci Lucie Šilhánová a moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký. Skupinku doplňovaly majitelky seriálové svatební agentury Olga s Lolou. Petra Faltýnová měla krásné svatební šaty s bohatě zdobeným živůtkem a vlečkou, které se jí moc líbily. A nadchly i její dceru Adrianku, která si – když maminka nebyla v záběru – s vlečkou neustále hrála. Zdobený živůtek zaujal i spoustu brouků, kteří na šaty pořádali doslova nálety. A tak kostymérky musely každou chvíli ze šatů opatrně setřásat dotěrný hmyz a kontrolovat, jestli Petře svatební róbu neušpinil.

SvB 12
„Šaty se mi moc líbí, jen je na mně musely kostymérky trochu zabrat. Já už bych se asi nevdávala, ale svatba na louce je krásně romantická, je to hezká alternativa obřadu na matrice. Mám z ní zvláštní, trochu posvátný pocit. Přenesla se na mě vážnost té chvíle, až jsem měla husí kůži po celém těle a byla trochu dojatá,“ řekla Petra Faltýnová.
Slušelo to nejen nevěstě, ale i ženichovi Leošovi, který měl na sobě černý smoking. „Svatba na louce je zajímavá, líbí se mi kontrast krásných šatů a přírody kolem. Ale v mém případě není svatba na pořadu dne. Ve smokingu se cítím dobře, takhle chodím běžně,“ vtipkoval Leoš. „Petře to v šatech moc sluší, ale já myslím, že svatební šaty sluší každé nevěstě,“ dodal.

SvB 9
Svatební obřad byl zároveň Leošův a Petřin poslední natáčecí den. Petra už má za sebou zkušenost z natáčení Cest domů, ale Leoš si ve Svatbách v Benátkách odbyl svou seriálovou premiéru. „Byla to specifická zkušenost, jiný princip výroby televizního pořadu, než jaký znám. Herectví je pro mě pořád trochu Popelka. Přiznávám, že moderování mám radši, při něm můžu improvizovat. I když i tady jsem mohl, například ve scénách s Patrikem Hezuckým v rádiu Evropa 2 jsme vyloženě improvizovali. Na natáčení ale pro mě bylo těžké v jiných scénách opakovat několikrát za sebou stejný text a ještě se u toho stejně tvářit,“ líčil moderátor.

SvB 7
Po svatebním obřadu následuje většinou hostina. Jaký vztah má Leoš Mareš k obřadům, oslavám, setkávání nejbližších lidí? „Mám rád setkání s přáteli a svými nejbližšími. Setkání a oslavy hodně promýšlím a snažím se, aby to byly nezapomenutelné dny. Spoustu dnů kolem vás jen tak propluje, když ale připravíte akci, na níž si dáte záležet, je to den, na který pak dlouho vzpomínáte. A čím víc jich zažijete, tím líp,“ vysvětloval Leoš Mareš.

Foto: TV Prima

0