Leoš Mareš: Není nic těžšího než televizní přímý přenos

Na obrazovkách TV Nova a Markíza propukne souboj o nejkrásnější hlas v pěvecké reality show Hlas ČeskoSlovenska! Talentovaní zpěváci pod vedením koučů – Michala Davida, Dary Rolins, Rytmuse a Pepy Vojtka – budou usilovat o vítězství v celosvětově úspěšné televizní show! Nezáleží na vzhledu, rozhoduje pouze pěvecký talent! Holandský formát The Voice of…, který ohromil celý svět, se česko-slovenským divákům představí 12. února 2012. Poprvé v historii televizních show si koučové budou svůj tým vybírat na základě jediného smyslu – sluchu. Moderátory show Hlas ČeskoSlovenska budou Slovenka Tina a Leoš Mareš.

Leoši, čeká vás moderovaní dalšího velkého televizního projektu. Míváte ještě trému?
Je pravda, že už jsem za ty roky moderování dobře vytrénovaný. Na druhou stranu není nic těžšího než televizní přímý přenos, během kterého se může stát prakticky cokoliv. Takže mám k této práci stále velký respekt, vyloženě trémou bych to ale asi nenazval.

U projektu Hlas ČeskoSlovenska budete znovu spolupracovat s Tinou. Můžete divákům předvést ještě něco nového?
S Tinou jsme si sedli nejen pracovně, ale i lidsky. Jsme už sehraný tým a vzájemně se doplňujeme. Na druhou stranu Tina je živel, spontánní, emotivní člověk, který mě svými reakcemi dokáže vždycky překvapit. Proto se nebojím, že bychom spadli do nějakého stereotypu.

V čem je formát Hlas ČeskoSlovenska ojedinělý?
Hned v několika směrech. Soutěžícími jsou tentokrát zpěváci, kteří už mají nějaké zkušenosti. V Hlasu není porota, ale koučové, kteří budou mít svůj tým a ten budou podporovat, trénovat, zdokonalovat. Celá soutěž je jenom o pozitivních emocích a diváci uvidí jen dobré pěvecké výkony.

Který z koučů má nejlepší předpoklady, aby dovedl soutěžící ze svého týmu k vítězství?
Předpoklady mají všichni, proto se stali kouči. Každý z nich je originál, liší se zkušenostmi, hudebním i životním stylem. Nikdo neví, jak se se svou rolí porvou, jak zvládnou trénink svých týmů nebo se trefí do vkusu diváků. Myslím, že všichni – Dara, Michal, Pepa i Rytmus můžou překvapit.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353