Leona Machálková nemá ráda »úchyly«

Na tiskové konferenci k 1. ročníku dětského dne a benefičního koncertu »Kdo má rád…«, která proběhla v japonské zahradě TOP Hotelu Praha se sešlo několik účinkujících, kteří na kocertě, který se bude konat 11. června na Martinském mlýně u Trhových Svinů. Markéta Mayerová, která se už vyrovnala s rozchodem se svým ex-manželem Slávkem Bourou a evidentně shodila pár kilo, celou akci moderovala. A položila interpretům otázku, čeho se v dětství nejvíce báli, neboť celý den na romantickém mlýně ponese v pohádkovém duchu. Leona Machálková na sebe prozradila, že se v dětství nejvíce bála pánů »úchylů«, kteří ji na veřejných plážích chtěli zasvětit do tajů dospělých. Ale, že to už je dávno pryč a dnes už se s tím dávno vyrovnala a v současnosti se už prý nebojí ničeho.


Z dalších interpretů se tiskovky zúčastnili zpěvák a zároveň producent tohoto koncertu Martin France, David Deyl, Martina Pártlová, Radek Saliee, nebo populární travesti umělkyně Naděžda Krupská, či věštkyně a čarodějka Jana Skálová. Kromě již zmíněných účinkujících přijedou charitativní koncert podpořit a zazpívat také Heidi Janků, Jitka Zelenková, Sisa Sklovska, Martin Maxa, Sámer Issa, nebo Marcela Březinová. Dětský den i koncert se ponese v pohádkovém duchu, takže zde bude možné vidět čarodejnici, vodníka, hejkala, vílu Bludimíru, čerta nebo Sněhurku.
Na účinkující pak čeká večer překvapení v podobě Noci světel, kdy půjdou s lucerničkami kolem mlýnského rybníka, na což se prý už nyní všichni zpěváci těší.


Výtěžek z koncertu bude věnován Dětskému a novorozeneckému oddělení nemocnice Prachatice. „Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback, nebo s muzikanty,“ dodává Martin France. Vstupenky za 190 korun je již nyní možné zakoupit v sítích Tickestream (www.ticketstream.cz) včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour a knihkupectví Kanzelsberger nebo přímo na Martinském mlýně (tel.: 386 322 996). A děti do deseti let mají vstup na koncert zdarma!


I. ročník Dětského dne (od 13 h.) a benefičního koncertu »Kdo má rád…« (od 18 h.) se koná na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů na Českobudějovicku v sobotu 11. června 2011 pod záštitou náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Ivany Stráské, starosty města Trhové Sviny Radislava Buška a starosty města Prachatice Martina Malého. Mediálním partnerem akce je i server TopVip.cz.

Foto: Martin Production / Andrea Vernerová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353