Laurinová v seriálu v ohrožení! Na urgent přichází Davidova bývalka

Do seriálu televize Prima Modrý kód nastupuje nová postava, která řádně zamíchá vztahovými kartami doktora Hofbauera a vrchní sestry Černé v podání Marka Němce a Sabiny Laurinové. Jana Stryková alias Nina v Mery od první chvíle vzbuzuje pochybnosti a žárlivost. Ustojí to její partnerský vztah? Uvidíte už v pondělí 5. března ve 20.15 hodin na Primě.

MK_28_11_17_7440
„Nina Mrázová je velmi schopná, ambiciózní, racionální bytost. Lékařka, ale hlavně bývalá přítelkyně Davida,“ říká o své roli herečka Jana Stryková, která v 79. epizodě vstoupí do seriálu i života doktora Hofbauera a potažmo jeho přítelkyně. Věřili byste, že podivín David měl s Ninou dokonce sedmiletý vztah? Stejně překvapená a zneklidněná je i Mery, která dosud o její existenci neměla tušení.

MK_28_11_17_7553
A jak se Janě Strykové do nové role nastupovalo? „Není to první zkušenost z lékařského prostředí, ale je to vůbec první zkušenost s rolí lékařky. Poprvé v životě se pokouším, aby to vypadalo, že někoho vyšetřuji nebo operuji. Je to pro mne výzva a musím uznat, že někdy dost náročná,“ uznává milá herečka a doplňuje, s čím se musela poprat nejvíce: „Latinské výrazy se mi samozřejmě nepamatují snadno, mám pocit, že hraju v japonštině.
I když si výraz pečlivě přeložím a vím, o čem mluvím, celá moje bytost se občas vzepře daný výraz vyslovit. Jde to pomalu.“
Co ale bude diváky zřejmě nejvíce zajímat, je to, jestli vstup Niny do děje zasáhne do partnerského vztahu Davida s Mery. „Uvidíme,“ směje se Jana Stryková. Diváci si tedy na další vývoj v Modrém kódu budou muset počkat.
Sledujte Modrý kód každé pondělí a středu vždy ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima