Ladislav Potměšil se předvede jako mistr kuchař v Prostřeno!

Seriálová rodina Drozdových v primáckých Svatbách v Benátkách už pár dílů žije soutěží Prostřeno!. Den D, v němž se ukáží Aloisovy (Ladislav Potměšil) kuchařské schopnosti, nastane v úterním dílu.


Fanoušci seriálu vědí, že Aloise přihlásila do pořadu Prostřeno! vnučka Andrea (Gabriela Heclová). A Alois od první chvíle na účast v pořadu trénoval. Bylo jasné, že připraví králíka, ale nebyl si jistý, na jaký způsob. Tak Alois recepty testoval na své rodině, která mu dělala dobrovolné ochutnávače. Nakonec vyhrála varianta na smetaně. Trénink se vyplatil, protože Alois kuchařské klání vyhraje.


V seriálu vaří především Alois, zatímco jeho žena Libuše (Hana Gregorová) raději než nad pekáčem v troubě tráví čas nad knihami ruských klasiků. Ve skutečnosti je Hana Gregorová vyhlášená kuchařka, která skvěle vaří i peče a strašně ráda hostí rodinu i přátele. Ale v kuchyni se neztratí ani Ladislav Potměšil.


„Králíka na smetaně nebo na paprice taky umím připravit a občas ho dělám. Pokud peču králíka na smetaně, ještě ho před pečením naložím do koření „na divoko“, jak se říká do mořidla na zvěřinu. Podobné soutěže bych se ale nikdy neúčastnil. Nerad bych si pouštěl filmaře do bytu, moc dobře vím, co to obnáší, ale hlavně bych na to neměl nervy. Rád pro kolegy a kamarády občas uvařím nebo v létě na chalupě něco urožním, ale soutěžit bych v tom nechtěl,“ smál se Ladislav Potměšil.

Foto: TV PrimaWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353