Ladislav Potměšil: Léto ve srubu

Seriál televize Prima Cesty domů je stále úspěšnější. Nyní si sice dopřeje prázdninovou přestávku, ale než se tak stane, vyzpovídali jsme jeho herecké hvězdy na téma dovolená. Kde se jim líbilo, na jakou dovolenou neradi vzpomínají a kam plánují vyrazit letos? Máte mezi svými oblíbenými historkami nějakou z dovolené? Kde se vám líbilo a kam by jste už nikdy nejeli?


„S mou ženou Jájinkou (herečka Jaroslava Brousková – poznámka redakce) jsme mockrát u moře nebyli. O to víc jsme si užili asi před deseti lety dovolenou v Tunisku v Tabarce. Vyrazili jsme tam jen sami dva a ne na dlouho, jen na deset dní, ale dovolená stála za to. Jinak nejkrásnější dovolenou zažívám vždycky na našem srubu u Rožmitálu pod Třemšínem, kam jezdíváme pravidelně a chystáme se tam i letos. Je tam všude kolem krásná příroda, chodíme na houby, na procházky a na výlety s naší fenkou Lízou. Když jim to čas dovolí, na pár dní za námi vždycky přijedou děti s vnoučaty. Tam je nám všem dobře,“ těší se na léto Ladislav Potměšil, který hraje v Cestách domů doktora Petra Kosíka.

Zítra: Pavel Soukup

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353