Kryštof Hádek: Mám harmonický rodinný život a dva syny

Herec Kryštof Hádek, kterého v těchto dnech čeká premiéra filmu Modelář, přijal pozvání do televizní Show Jana Krause. Film vznikl v režii Petra Zelenky a dotýká se globální otázky terorismu a zabíjení. „S oblibou říkám, že v hlavní roli hraje dron a my s Jirkou Mádlem máme vedlejší role,“ směje se hlavní představitel, zároveň se však rozhodně brání tomu, že by si sám o sobě s dronem zahrával.

Mám před tím respekt, protože cítím, že ta hranice, kdy se dá zneužít, je velice tenká. Ale takový ten malý dětský dron jsem si už taky vyzkoušel. Samozřejmě, že skončil na stromě.“ Pro film pak prý byl vyvinut speciální dron, který byl schopen unést filmovou kameru. „Cena takového profesionálního dronu se odvíjí v řádech stovek tisíc korun,“ dodává Kryštof, na něhož Jan Kraus prozradí, že se stal otcem dvou dětí.

Mám harmonický rodinný život a dva syny, kterým bude pět a šest let,“ říká herec s tím, že veškerý svůj volný čas mimo filmování a hraní divadla se snaží věnovat své rodině. A právě běžný rodinný život a vztahy uvnitř rodiny budou Jana Krause zajímat nejvíce. O čem Kryštof mluví se svými dětmi, kam jezdí na dovolenou, nebo zda kupuje své ženě květiny?

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353