Kristelová dostala padáka! Heidi hlásí velký televizní návrat

K zemětřesení došlo v pořadu Aféry, který třikrát týdně vysílá TV Barrandov. Po odchodu Michala Jagelky dostala padáka moderátorka Kateřina Kristelová. Novou moderátorkou Afér se stala oblíbená zpěvačka Heidi Janků, kterou tak čeká velký televizní návrat. V minulosti totiž několik let s velkými úspěchy moderovala erotikou nabitý pořad Intim, který patřil mezi nejpopulárnější pořady TV Barrandov.

Heidi

TV Barrandov se rozhodla vsadit na osvědčeného koně a mezi své tváře povolala oblíbenou zpěvačku a moderátorku Heidi Janků. „Nabídka už padla jednou, před pár týdny, a já jsem se ještě necítila na to, abych se vrátila na obrazovku. Když ale přišla podruhé, tak jsem ji s radostí přijala,“ přiznala sympatická Heidi, jenž nahradila dosavadní moderátorku Afér Kateřinu Kristelovou, kterou vedení televize z Afér vyhodilo. „Katka to vůbec nečekala a její obrovské ego dostala pořádnou ránu. Málem se z toho vyhazovu zhroutila a za žádnou cenu nechce přiznat, že ji vyhodili. Všem proto vypráví, jak toho měla moc a že se s ní bude Heidi jen střídat, aby mohla moderovat i jiné věci. Sází na to, že se novináři pravidelně na Aféry nekoukají a tím pádem si nevšimnou, že se v nich už neobjevuje. Není to ale pravda, Heidi je jedinou moderátorkou Afér, které se budou stále vysílat třikrát týdně a natáčení zase není až tak moc časově náročně, protože se natáčejí tři díly za sebou a během několika dnů se natočí epizody na celý měsíc,“ uvedl náš zdroj z TV Barrandov.

Heidi Janků se jako moderátorka pořadu Aféry poprvé představí už nyní ve středu 25. října po 21 hodině. A na obrazovkách TV Barrandov jí budeme vídat v Aférách každé pondělí, středu a pátek večer. Kateřina Kristelová zatím zůstává moderátorkou pořadu Paparazzi, který TV Barrandov vysílá v neděli po 19 hodině.

 

Foto: archiv

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353