Kraus to schytal od Špinarové: Posledně jste ze mě udělal trubku!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show Věru Špinarovou, která byla hostem v jeho pořadu již před lety. „Tenkrát jste ze mě udělal malinko trubku,“ vzpomněla si Věra. „Ano, to jsme se bavili o těch informačních technologiích. Jste na tom lépe?“ vyptával se moderátor. „Dala jste si někdy na Google Věra Špinarová?“ chtěl vědět Jan Kraus. „Na čem? Tak na gůglu jsem si nikdy nic nedala,“ prozradila Věra. „Na internetu je o vás možná ještě víc, než o sobě sama víte,“ podotkl moderátor. „Proto to taky sama nečtu. Abych si o sobě někde četla, že jsem kráva, to nemusím, já jsem citlivka,“ prozradila Věra Špinorová.


„Nikdy jsem žádnej mail neviděla. Na to mám syna Adama. Mě to ani neláká,“ dodala. A vysvětlila, že to je taky nebezpečná věc. „Na tom se hrajou ty hry, a kdybych se to naučila, já bych na to čas neměla,“ podotkla. A pak už spolu probrali, jak Věra Špinarová rekonstruuje chalupu, kde bydlí. „Nejdřív jsem začala, že bych chtěla takové malé podkrovíčko. Ale nakonec museli shodit celou střechu, protože tam byla dřevomorka. Postavila se nová střecha – a když jsem viděla, jak je to nahoře pěkný, tak jsem si řekla, že bych to chtěla hezký i dole. Oni říkali, že to ještě neviděli, začít nahoře a pokračovat dole,“ prozradila Věra.


Jan Kraus s ní probral muže jejího života. „Buď se mi chlapi líbí, nebo jsou chytří, anebo jsou to jenom chlapi,“ dodala k pobavení diváků. „Vy jste měla staršího, stejně starého i mladšího. Jak byste to shrnula?“ chtěl vědět moderátor. „To je všechno stejný… Měla jsem dlouhodobé vztahy, ale většinou stál za to jen ten začátek,“ prozradila paní Věra. A moderátora nakonec zajímal i Věřin vztah k Ostravě. „Mám to tam ráda, mám tam rodinu, ale neznamená to, že bych neměla vztah s Pražáky nebo s vámi, pane Krausi,“ pobavila diváky a popsala, proč se odhodlala oplotit svůj pozemek: „Protože si soused pořídil ovce a s mými psy to byl problém. Viděla jsem psy a ovce, jak před nimi běhají a dělají bé bé, a věděla jsem, že to je problém a že musím udělat plot,“ vysvětlila Věra Špinorová a prozradila, že je televizní maniak. „Dívám se na seriály, ale nejsem pořád u televize. Teda když nemám koncert. Těch mám tak deset do měsíce,“ vyprávěla.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvačka Věra Špinarová, boxer Lukáš Konečný a terapeut Andrej Dragomirecký. Co všechno má Věra Špinarová za plotem? Kam při boxu míří Lukáš Konečný? Kolikrát se Jan Kraus porodí, aby se zbavil migrény? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 20. dubna ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima