Krásný ztráty live počtvrté! I letos pozve Michal Prokop své hosty do Všetic

Čtvrtý ročník festivalu Krásný ztráty live zůstane po dobré zkušenosti z léta 2019 i napřesrok na statku ve středočeských Všeticích. Krásný areál, který návštěvníkům umožňuje pohodu a veškerý komfort, uvítá ve dnech 14. – 15. srpna opět fanoušky různých hudebních žánrů, které představí špičkoví, zejména domácí interpreti. Garantem přehlídky samozřejmě zůstává jeden z nejpopulárnějších českých rockových zpěváků posledního půlstoletí Michal Prokop.

Třetí ročník Krásných ztrát live proběhl úspěšně ve dnech 9. a 10. srpna 2019. Přilákal více než dva tisíce návštěvníků, a přestože bylo vyprodáno, neodrazilo se to na menším komfortu pro každého návštěvníka. Podobně jako červnový festival Metronome Prague totiž Krásný ztráty live, pořádané stejným týmem, dbají na to, aby areál nebyl přehlcen lidmi, nevytvářely se dlouhé otravné fronty u stánků s občerstvením, a aby každý fanoušek dobře viděl na pódium a slyšel, co se na něm odehrává. Díky členitosti malebného všetického areálu byly všechny tyto náležitosti do puntíku splněny, což návštěvníci ocenili ve svých ohlasech přímo na místě i na sociálních sítích.

Krásný ztráty live mají každoročně lahůdkový program, ve kterém Michal Prokop jako hostitel dává prostor jak svým vrstevníkům, tak i muzikantům o jednu nebo dvě generace mladším. K festivalové tradici patří, že se garant přehlídky objevuje na scéně společně s některými z nich, aby si zazpíval v často překvapivé konstelaci duet. Vloni to byly jednorázové spolupráce nejen »očekávané« v projektu Vzpomínka na Petra Skoumala nebo s dlouholetým parťákem Vladimírem Mišíkem, ale například také s Davidem Kollerem, Vlastou Redlem nebo mladou písničkářkou Never Sol. Na tuto tradici »festivalu neobvyklých setkání« navážou Krásný ztráty live i v roce 2020. První jména programu nadcházejícího ročníku začnou pořadatelé zveřejňovat už v prvních týdnech příštího roku. Jistotou samozřejmě je už v tuto chvíli vystoupení Michala Prokopa se stálou sestavou jeho kapely Framus Five. První vstupenky na Krásný ztráty live 2020 jsou již v prodeji.

Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five 22. prosince 2015 ve Fóru Karlín.

Foto: Krásný ztráty live / Peter Fülöp


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353