Kožíškovi gratuloval k narozeninám i Janek Ledecký

O uplynulém víkendu se v Líbeznicích u Prahy slavily 8. narozeniny Divadla kouzel a 41. narozeniny jeho principála Pavla Kožíška. A byla to oslava ve velkém stylu, kterou si nenechaly ujít takřka tři tisíce lidí. Pro návštěvníky líbeznického posvícení byly připraveny atrakce, spousta dobrot a soutěží pro děti. Pouťové atrakce si vyzkoušely i modelky Hana Mašlíková a Martina Dvořáková, které společně s Pavlem Kožíškem v jeho show vystupují. Mezi gratulanty na pódiu se svým koncertem vystoupil zpěvák Janek Ledecký, který prozradil, že je velký milovník kouzel.


Jestli si ale Ledecký v Divadle kouzel sáhnul na kouzelnickou hůlku, která plní tajné přání, nám neprozradil. Asi aby se mu to tajné přání opravdu splnilo. Na oslavách nechyběla ani manželka Lucie Kožíšková a oba synové Matyáš a Jakub, kteří si s ostatními dětmi pochutnali na narozeninovém dortu.


„Mám obrovskou radost. Když jsem před 8. lety otevíral v Líbeznicích divadlo, tak si všichni ťukali na čelo, že jsem se zbláznil, kdo mi sem bude jezdit a podobně. A vidíte, funguje to! Diváci si k nám našli cestu doslova z celé republiky a máme pravidelně vyprodáno,“ říká spokojený principál magického divadla Pavel Kožíšek. Iluzionista o letošních divadelních prázdninách nezahálel a připravil pro všechny milovníky magie kouzelnickou sadu s názvem Kouzelný klobouk. „Všech 75 kouzel je vybráno tak, aby byla lehká na nácvik a aby každý mohl snadno překvapit a pobavit přátele. Naučíte se krok za krokem jednoduché, ale při tom velice efektní kouzelnické triky, které na začátku své kariéry používali i nejslavnější kouzelníci světa, počínaje Harrym Houdinim a konče Davidem Copperfieldem,“ slibuje principál jediného Divadla kouzel u nás.

Foto: Archiv Divadla kouzel


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353