Koukejte, tady je naše budoucí SuperStar! A v plavkách!

Šestnáct soutěžících nové SuperStar, kteří měli to štěstí a překonali castingová kola, divadlo i dlouhou cestu, se už v neděli 17. března představí v prvním přímém přenosu od 20.20 hodin na TV Nova. Nejúspěšnější zpěvačky a zpěváci si ještě předtím, než se spustí náročný boj o vítězství, odjeli odpočinout a trénovat na soustředění do luxusního hotelu v Egyptě.


„Počasí vyšlo soutěžícím jako na objednávku. V březnu se denní teploty v Egyptě pohybují kolem třiceti stupňů Celsia, vane mírný vítr a moře má osvěžující teplotu těsně nad dvacet stupňů Celsia,“ řekla Kateřina Skopalová z cestovní kanceláře Blue Style.
Soutěžící měli jako tréninkové místo vybrán pětihvězdičkový hotel s all inclusive a se soukromou hotelovou pláží. Své songy, kterými budou bojovat o další postup v nové éře SuperStar, trénovali s hlasovými poradci i bez nich úplně všude – na pláži, u hotelového bazénu, v hotelových pokojích, ale i na Sahaře nebo romantickém ostrově Mahmya. Čas se ale našel i na adrenalinovou zábavu nebo návštěvu vyhlášených egyptských památek a neobvyklých míst – Luxor, Údolí králů nebo plavba na řece Nil.


Luxusní dovolená v egyptském letovisku Hurghada byla posledním odpočinkovým zážitkem, který soutěžící na dlouhou dobu prožili. Už v neděli se totiž rozhodne o tom, kteří z nich postoupí do finálových kol a udělají tak další krok k vítězství v nové éře SuperStar.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353